שכונת מורשת - מודיעין

שכונת מורשת היא השכונה השנייה שנבנית במסגרת הסכם הגג, לאחר שכונת נופים, ולאחר הקמת מרכז העסקים הראשי של העיר. בנייתה של השכונה החלה, לרבות הכשרת הכבישים המרכזיים של השכונה, והחלו עבודות לביצוע השטחים הציבוריים והמבנים הציבוריים, דוגמת בתי ספר ומעונות יום, וזאת לצד המשך התקנת תשתיות החשמל המים והביוב של השכונה.

שטחה הכולל של שכונת מורשת יהיה 1,686 דונם, והיא ממוקמת ממערב לשכונת אבני חן, מעבר לשדרות יהודה המכבי (כביש 3 הפנימי), וצפונית לשכונת נופים. ייבנו בה כ-4,200 יחידות דיור, כאשר 3,614 יחידות מהן יהיו יחידות דיור בבנייה רוויה, כאשר לפחות 20% מהן, מיועדות לתושבי העיר. הבנייה בשכונה זו תגדיל באופן משמעותי את מלאי הדירות החדשות בעיר.

השכונה תבנה על רכס בעל שתי פסגות ושיפועים חדים. לאורך קו הרכס צפויה לקום שדרה מרכזית שתכיל עסקים ומבני ציבור כגון חנויות, מסעדות, מרפאה, בתי כנסת, פארקים ועוד. מרבית הבניינים בשכונה צפויים להגיע לגובה של 5-7 קומות. בנוסף, בדומה לשכונות אחרות בעיר, צפויים להיבנות מקבץ של בניינים גבוהים בני 9-14 קומות, בפסגות הגבוהות של השכונה.

שכונת מורשת הופכת אט אט לאחת השכונות המבוקשות ביותר למגורים במרכז הארץ. בין היתר הודות לתכנון האורבני הקפדני שלה ולעירוב השימושים שבה. השכונה כוללת בנייני מגורים לצד רחובות מסחר, תעסוקה, מוסדות ציבור, קופות חולים, מוסדות חינוך, גינות ירוקות, מסעדות, בתי קפה ומוקדי פנאי ובילוי.

פרויקט ענבה dreams

פרויקט ענבה dreams שבשכונת מורשת החדשה בעיר מודיעין הינו פרויקט יחודי ויוקרתי השוכן על פארק ענבה, עם ירידה ישירה לטיילת.

בפרויקט 28 יחידות דיור ובכללם מדירות 5 חד מרווחות, דירות גן 5 ו-6 חדרים עם בריכה פרטית, פנטהאוזים 6 חדרים ענקיים במפלס אחד על כל הקומה עם גקוזי, ובנוסף וילות 7 חדרים כ-220 מ"ר בנוי  עם בריכה שחיה פרטית. 

מפרט טכני עשיר ויוקרתי, תכנון ועיצוב אדריכלי בקפידה, רמת בנייה גבוהה מאוד.

וזה הזמן לשדרג את דירתכם לבית שתמיד חלמתם!

לשיווק ופרטים נוספים – 5793*